جستجو کردن

باربری ساری [☎️09113166706]

 شرکت‏های بسیاری در شهرهای شمالی کشور ایران، به خدمات‏دهی در امر باربری مشغول هستند. همه آنها در تلاش برای ارائه یک کار با کیفیت هستند. یکی از این شرکت‏ها که در شهر ساری واقع شده است، شرکت تمام کار خزر نام دارد. این شرکت به انجام خدمت برای شهروندان در زمینه باربری مشغول است. در این نوشته قصد داریم با قیمت باربری ساری و حمل اثاثیه و اسباب‏کشی در ساری، اثاث‏کشی در ساری، شماره باربری ساری شرکت تمام کار خزر و برخی نکات ضروری در این رابطه آشنا شویم.

حمل اثاثیه و اسباب کشی در باربری ساری شرکت تمام کار خزر

حمل اثاثیه و اسباب کشی در باربری ساری شرکت تمام کار خزر، نیز همانند سایر شهرها امری متداول است. به دلیل مسایل مالک و مستاجری و غیره، نیاز به این موضوع بیشتر می‏شود. با توجه به اینکه در شهر ساری که دارای بافتی قدیمی و در عین حال زیبا است، و همچنین گسترش روزافزون خودروها و استاندارد نبودن خیابان‏ها، همانند سایر شهرها، داستان حمل اثاثیه و اسباب کشی حساسیت‏های خود را نیز دارد. به این عوامل آب و هوای مرطوب را هم اضافه کنید، تا حساسیت در نحوه انتقال اثاثیه را دریابید.

اکثر شرکت‏های باربری سعی می‏کنند، از به‏روزترین روش‏ها برای بسته‏بندی و جابجایی کالاها در شرکت خود استفاده کنند. در این میان شرکت تمام کار خزر نیز از بقیه شرکت‏ها مستثنی نیست و تلاش دارد، از بهترین و به‏روزترین روش‏ها جهت امر بسته‏بندی و جابجایی کالا استفاده کند.

با توجه به موارد فوق بحث ایمنی جابجایی کالا، امری مهم محسوب می‏شود. شرکت تمام کار خزر تمام تلاش خود را بکار بسته تا به نحو صحیحی این امر را انجام دهد. لازم به ذکر است این شرکت یکی از شرکت‏های قدیمی در امور باربری محسوب می‏شود. در اینجا برخی موارد مهم برای ما نمایان می‏شود که، عبارتند از:

به‏طور کلی برای یک جابجایی بار مناسب نیاز به برخی وسایل داریم، که می‏تواند این کار توسط مشتری صورت بگیرد (تا حدودی) و یا تماما از طرف شرکت باربری انجام شود. برخی از این عناوین عبارتند از:

پوشش اثاثیه، استفاده از ضربه‏گیرها، چیدمان صحیح، استفاده از موکت، انتخاب راننده ماهر و کارکنان آموزش دیده و مجرب، حمل و نقل صحیح اشیا (مانند یخچال-فریزر)-ماشین لباسشویی و غیره.

در باربری ساری شرکت تمام کار خزر، از وسایل مخصوصی که چندان هم خاص نیستند، جهت انجام این امور استفاده می‏شود. این وسایل عبارتند از:

ا-دقت در انتخاب کارتن: کارتن‏های مخصوص بسته بندی باید از میان کارتن‏های چند لایه انتخاب شود تا استحکام کافی را در موارد نیاز داشته باشد. معمولا کارتن 5 لایه برای اجسام ظریف و شکننده انتخاب معقول‏تری است، البته برای اجسام کمتر ظریف‏تر کارتن سه لایه نیز، کارتن مناسبی است. شما باید در کارتن از ضربه‏گیر و نایلون حبابی هم استفاده کنید تا به جنس داخل کارتن صدمه وارد نشود.

2-استفاده از نایلون جبابی: این نایلون‏ها دارای خاصیت ضربه‏گیر هستند و عمدتا برای وسایل شکستنی از آنها در کنار سایر لوازم استفاده می‏شود. مانند اینکه بخواهید یک بلور یا ظرفی چینی را برای جلوگیری از ضربه با آن بسته‏بندی کنید. از این نایلون‏های در برخی از کارخانه‏های تولیدی برای بسته‏بندی مواد شکستنی و مرسوله‏های پستی شکستنی هم استفاده می‏شود.

3-‏ دارا بودن بیمه‏نامه کالا همراه با بارنامه اصلی دولتی: درنظر بگیرید که به علتی وسیله نقلیه باربری دچار حادثه شود، در این صورت نخستین شخصی که واقعا متضرر خواهد شد، مشتری است. بیمه‏نامه کالا همراه با بارنامه اصلی دولتی به شرکت باربری (در اینجا شرکت تمام کار خزر) این فرصت را می‏دهد تا از طریق بیمه خسارت اموال مشتری را بدهد، که خود یکی از مزیت‏های عمده این شرکت است.

4-استفاده از موکت: از موکت برای چیدمان کف اثاثیه چوبی و شیشه‏ای که در زمان جابه‏جایی مهم هستند، (از نظر لغزیدن و شکستن) در شرکت تمام کار خزر استفاده می‏شود. در واقع این موکت‏ها به ثبات اثاثیه در خودرو کمک می‏کنند.

5- استفاده از ضربه‏گیرها: فوم‏ها از بهترین وسایل محافظ کالا در برابر ضربه هستند. این وسایل با ایجاد حالتی فنری و ارتجاعی، سبب جذب ضربات وارده به کالا، در خودشان می‏شود. به عبارت دیگر بیشترین مقدار ضربه را در خود نگه داشته و کمترین مقدار را به کالا وارد می‏کند. از این رو جزء بهترین وسایل در امر ضربه گیری هستند. در ادامه باید خاطرنشان کرد که نحوه چیدمان کالاها نیز از حساسیت ویژه‏ایی برخوردار است.

قیمت باربری ساری و اثاث‏کشی در ساری، شماره باربری ساری شرکت تمام کار خزر

شرکت تمام کار خزر، همانگونه که بیان شد یک شرکت باربری در شهر ساری است و کار اثاث کشی را در این شهر انجام می‏دهد. قیمتهای حمل و نقل بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری تعیین می‏شود و اگر شرکت خود هزینه اضافی بابت خدماتی از مشتری بخواهد، به مشتری دلایل آن را می‏گوید.

بیمه‏نامه کالا همراه با بارنامه اصلی دولتی، خود خدمتی است که باعث افزایش قیمت نهایی باربری برای مشتری می‏شود ولی به قیمتش می‏ارزد. نوع وسیله نقلیه، سطح مهارت کارکنان، و مسافت بین مبدا تا مقصد نیز از عواملی است که تعیین کننده قیمت نهایی است.

شرکت باربری ساری به نام شرکت تمام کار خزر نیز نامیده می‏شود. این شرکت خدماتی  با بکارگیری کادر مجرب و متعهد و پشتیبانی 24 ساعته توانسته است پاسخ گوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان بوده و در جلب رضایت آنها تلاش کند. خدمات شرکت تمام کار خزر شامل باربری و اتوبار، اسباب کشی، بسته بندی و حمل و نقل می‏شود.

شرکت تمام کار خزر با انجام اثاث‏کشی از طرفی و با ایجاد بهبود جابجایی در لوازم زندگی و کاهش میزان آسیب‏پذیری، در حین جابجا کردن آنها با دقت بالا و بدون آسیب رساندن و خسارت به اموال خود را در میان یکی از شرکت‏های برتر باربری قرار داده است.

اگر به وب‏سایت این شرکت دسترسی داشته باشد، اطلاعات تماس در وب‏سایت قرار دارد. نخست لازم است که بیان کنیم آدرس سایت این شرکت https://tamamkar-khazar.ir بوده و در صورت عدم دسترسی به اینترنت یا به هر علت دیگری می‏توانید از اطلاعات تماس آن نیز استفاده کنید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها